Kompleksowa obsługa


Zajmujemy się wszystkim co związane jest
z Informatyką w firmie Klienta.
Pomagamy zapewnić sprawne działanie: komputerów, urządzeń peryferyjnych, serwerowni, urządzeń sieciowych, oprogramowania i całej infrastruktury informatycznej.

Ograniczanie kosztów


Współpraca z firmą zewnętrzną kosztuje znacznie mniej niż zatrudnienie etatowego informatyka. Brak przerw w obsłudze spowodowanych urlopami i absencją w pracy.
Brak kosztów związanych ze szkoleniami, kursami bhp, badaniami, itp.

Bezpieczeństwo


Monitorujemy wszystkie kluczowe systemy IT, wykonujemy kopie danych.
Mamy do tego profesjonalne narzędzia i niezbędną wiedzę. Możemy zapobiegać incydentom oraz minimalizować ich skutki dla Klienta.

Pewne wsparcie


Zapewniamy wsparcie całym naszym zespołem, posiadającym różne specjalizacje, potwierdzone ukończonymi szkoleniami. Zdobyliśmy duże doświadczenie w ciągu wielu lat pracy z firmami z różnych branż.

Szybki reakcja


Posiadamy narzędzia i umiejętności do udzielania natychmiastowej pomocy zdalnej.
Większość prac można wykonać bez dodatkowych kosztów dojazdu i bez niepotrzebnej straty czasu.
Szanujemy czas naszych Klientów.

Renoma i zaufanie


Zapewniamy wsparcie informatyczne dla firm już od ponad 20-tu lat, obsługujemy tylko zadowolonych klientów na terenie całej Polski.
Zaufało nam już 240 firm i pomagamy ich 3500 pracownikom.

Dla każdego klienta oferta współpracy powstaje indywidualnie w zależności od potrzeb. Zawsze proponujemy na początek okres próbny w celu określenia wzajemnych możliwości.
Oferta ta jest skierowana głównie do małych i średnich firm, których potrzeby określamy na poziomie od jednego do dwóch informatyków pełnoetatowych.
Preferowanym naszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji w kraju to zapewnienie pomocy zdalnej dla użytkowników i urządzeń oraz zapewnienie komputerów zapasowych na wypadek awarii, monitoring wszystkich ważnych procesów w serwerowni i zabezpieczenie kopii danych.

Skontaktuj się z nami jeśli szukasz podobnego rozwiązania dla Twojej firmy, odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy ofertę współpracy.


biuro@darent.net

42 29 29 982